Młodzi aktorzy

Teatr łączy w sobie praktycznie wszystkie dziedziny sztuki, podczas zajęć Młodzi Aktorzy mają okazję płynnie przechodzić z jednej w drugą, w atmosferze zabawy i pozytywnej energii

Uczestnictwo w naszych kompleksowych zajęciach, w grupach Młodzi Aktorzy gwarantuje rozwój twórczego myślenia i pasji artystycznychW dzisiejszej rzeczywistości doskonalenie głosu i nauka śpiewu oraz systematyczne ćwiczenie pamięci i umiejętności koncentracji jest kluczową kwalifikacją, nie tylko podczas występów na scenie. Nasze zajęcia pomagają pozbyć się wrodzonej nieśmiałości, bądź nadpobudliwości, zniwelować wady wymowy, a także ukształtować prawidłową sylwetkę. Dziecko nabierając większej świadomości własnego ciała oraz głosu, zwiększa poczucie własnej wartości, a to bezcenny kapitał na przyszłość.

Młodzi Aktorzy to zgrana grupa młodych, uzdolnionych ludzi, którzy praktykując regularnie pod okiem wykwalifikowanej kadry, mają szansę rozwinąć indywidualne talenty, które mogą stać się początkiem ich artystycznej drogi zawodowej. 

Zajęcia prowadzone są wg. autorskiego programu, dostosowanego do możliwości rozwojowych i potrzeb młodego człowieka. Kadra prowadząca zajęcia posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.