Aktualności

Wieczory z poezją śpiewaną w ATW - Aga Ozon

Zapraszamy na nowy cykl - Wieczory z poezją śpiewaną ATW - na początek 20 października 2018 zapraszamy na koncert niezwykle utalentowanej wokalistki - Agi Ozon.

Aga, to pochodząca z Lubelszczyzny wokalistka, która tworzy muzykę niedookreśloną w kwestii gatunku, ale próbując przybliżyć - na głos i piano w durze. Ów dur odgrywa tu istotną rolę. Skończyła jazz na Akademii Muzycznej w Katowicach, wraz ze swoją twórczością osiągnęła kilka szczytów. W 2017 roku, jesienią wypuściła debiutancką EP "Znowu wiosna" ze swoim autorskim materiałem. Warto zajrzeć na YT i przekonać się na własne uszy w jaki klimat porywa swojego słuchacza Agnieszka.

GDZIE? Krakowskie Przedmieście 36

KIEDY? 20 października 2018 godzina 20.00

BILETY - 5 zł - dostępne na miejscu, 2 godziny przed wydarzeniem

REZERWACJE: 516-858-977, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Egzamin wstępny ADEPCI ATW

Zapraszamy na egzamin wstępny do grup "Adepci ATW 16+"!

Na egzamin należy przygotować:

- fragment wiersza lub prozy (do zaprezentowania i interpretacji, słuchacz może otrzymać zadania aktorskie do wykonania na tekście)

- piosenkę (wykonanie a'capella, własny akompaniament, podkład muzyczny)

- na egzamin z ruchu i tańca potrzebny jest wygodny strój do ćwiczeń

Osoby, które już przesłały nam formularz zgłoszeniowy, o terminie egzaminu zostaną poinformowane drogą telefoniczną lub mailową.

W razi pytań i wątpliwości prosimy o kontakt - 535-822-833.

POWODZENIA I DO ZOBACZENIA!

 

 

 

REKRUTACJA 2018/2019 - MŁODZI AKTORZY, ADEPCI ATW

JESTEŚ ARTYSTĄ? A MOŻE MASZ W DOMU ARTYSTĘ?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na naszej stronie w zakładce rekrutacja i dołącz do Akademii!

DLACZEGO AKADEMIA? 

Jesteś artystą - chcesz grać na scenie, śpiewasz, tańczysz 
Scena to Twój świat

Chcesz być aktorem, wokalistą, tancerzem - spełniać swoje marzenia 

Masz talent i chcesz rozwijać swoje pasje 

A MOŻE?
- jesteś nieśmiała/-ły? 
- wystąpienia publiczne wywołują stres 
- masz wady wymowy, postawy - chcesz otworzyć się na świat, ludzi i sztukę 

AKADEMIA JEST DLA CIEBIE!

Akademia życzy Wesołych Świąt!

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który przemija, pełen teatralnych wrażeń! Wszystkim pracownikom, współpracownikom, Słuchaczom Akademii i ich rodzinom oraz naszym przyjaciołom życzymy najpiękniejszych Świąt!

Najmłodsi Aktorzy - rusza nowa grupa!

Nowość w naszej ofercie - zajęcia dla "Najmłodszych Aktorów", którzy chcą stawiać pierwsze kroki na scenie! Zapraszamy dzieci w wieku 6 - 8 lat na zajęcia teatralno-wokalno-taneczne, dostosowane do wieku i potrzeb młodego artysty. Raz w tygodniu, w PONIEDZIAŁEK proponujemy dziaciakom spotkanie z teatrem, tańcem i śpiewem - do dzieła! Wystarczy przesłać nam wypełniony formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie atw.lublin.pl w zakładce REKRUTACJA i rozpocząć fantastyczną przygodę sceniczną w świetle jupiterów! Pierwsze zajęcia są BEZPŁATNE.

START: Listopad 2017

DZIEŃ: raz w tygodniu - PONIEDZIAŁEK

GODZINA: 17.30 - 19.00

ZAPRASZAMY!

Na jednej scenie z gwiazdami - wspomnienie z wakacji

 

Fot. Jacek Sadowski

W ramach obchodów Wielkiego Jubileuszu 700-lecia Miasta Lublin w dniach 14-16 lipca oraz 21-22 września na Zamku Lubelskim odbyła się widowiskowa adaptacja powieści „Pogrom w przyszły wtorek” Marcina Wrońskiego zrealizowana przez Fundację Sceny InVitro oraz Venę Art. Akademia miała również swój udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu – na scenie obok Przemysława Sadowskiego, Mirosława Zbrojewicza, Matyldy Damięckiej, Agnieszki Wielgosz oraz aktorów scen lubelskich wystąpili nasi słuchacze grup Młodzi Aktorzy oraz adepci grup 16+.  

Była to niezwykła przygoda, za którą bardzo dziękujemy wszystkim organizatorom, reżyserom oraz każdej dobrej duszy, która przyczyniła się do powstania kinoteatru z komisarzem Maciejewskim. 

Rusza grupa ADEPCI ATW! Ostatnie wolne miejsca!

Fot. Magdalena Wójcik

Trwa rekrutacja do grup "ADEPCI ATW" - zajęcia zaczynamy już w najbliższy weekend 7-8 października! Jeżeli masz ukończone 16 lat, teatr to Twoja pasja, chcesz być na scenie, rozwijać się i pokazać światu swój talent - jesteśmy szkołą dla Ciebie!

W programie aż 40 godzin zajęć - elementarne zadania aktorskie, taniec i ruch sceniczny, emisja głosu, interpretacja prozy i wiersza oraz dykcja. Czekamy na Ciebie! (ilość miejsc ograniczona) Plan zajęć oraz formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce REKRUTACJA.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 535-822-833.

"Legenda o czarciej łapie" inaczej...

Fot. Magdalena Wójcik (nieoceniona jak zawsze)

Emocje po premierze napisanej i wyreżyserowanej przez Jerzego Turowicza "Legendzie o czarciej łapie", zrealizowanej z Teatrem Muzycznym jeszcze nie opadły, a tu kolejna odsłona znanej, lubelskiej historii. 17 sierpnia przed Trybunałem Koronnym w Lublinie odbył się spektakl przygotowany przez grupę improwizacyjną - Poławiacze Pereł Improv Teatr, w którym gościnnie wystąpiła związana z Akademią Magda Stec oraz nasi wspaniali Słuchacze z grup Młodzi Aktorzy oraz Adepci ATW. Kto nie był - niech żałuje! Kolejny spektakl już 25 września na Placu Litewskim. Gratulujemy kolejnych sukcesów i tak trzymać!  

"Za kratą są zielone drzewa" - nasi Słuchacze na planie filmowym

Fot. Rafał Gawrylak

22 września miała miejsce premiera filmu "Za kratą są zielone drzewa" - w Muzeum Lubelskim na Zamku. Opowiada on historię życia i twórczości Grażyny Chrostowskiej - poetki pochodzącej z Lublina. W tej roli słuchaczka Akademii Wiktoria Dudek. Na ekranie można było zobaczyć również jej koleżanki i kolegów z grup Młodzi Aktorzy oraz Adepci ATW. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Rekrutacja 2017/2018

Informujemy, że rozpoczynamy REKRUTACJĘ na nowy rok szkolny 2017/18 w Akademii!

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcą rozwijać swój talent, grać na scenie, tańczyć, śpiewać i przeżyć z Nami wspaniałą teatralną przygodę. 
 
Zajęcia w grupach Młodzi Aktorzy (dzieci i młodzież od 8 do 16 roku życia) ruszają już od 11 września! Jedyne co trzeba zrobić, to przesłać Nam formularz zgłoszeniowy dostępny na Naszej stronie w zakładce REKRUTACJA.
 
Zajęcia w grupach Adepci ATW ruszają od października!
 
Nie ma na co czekać! Pierwsze zajęcia są bezpłatne - można przyjść i na własnej skórze przekonać się, że jesteśmy placówką dla Was!
 
Wszelkie informacje pod numerem telefonu - 535-822-833!
 
ZAPRASZAMY!